Dermokosmetyki

W Biedronce jest szaleństwo. Cena masła jest niższa niż 3 złote, cukier kosztuje 3,59 złote, a piwo jest w promocji 10+10 gratis.

W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki można znaleźć wiele okazji na popularne produkty. Przecenione są między innymi masło, olej, kawa i piwo. Więcej promocji: https://ding.pl/biedronka,79

Cała historia zaczęła się w poniedziałek w Biedronce

W sklepach bez lady mięsnej od poniedziałku do środy 15 listopada dostępna jest szynka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo za 11,99 zł/kg. Limit dzienny na kartę Moja Biedronka wynosi 6 kg.

Właśnie w poniedziałek 13.11 można skorzystać z promocji "1+1 gratis" na nasz olej słonecznikowy marki własnej. Ograniczenie - można kupić maksymalnie 2 butelki.

Wtorkowa promocja "1+1 gratis" dotyczy tylko sera gouda Hochland 300g w plastrach. W tym dniu można także taniej kupić cukier. Przy zakupie 5 kg, jedno opakowanie kosztuje 3,59 zł. Oferta obowiązuje marki Diamant, Cukier Polski, Sweet Family i Królewski. Limit na kartę MB to 10 kg.

W środę 15.11 tylko z aplikacją Biedronki filet z piersi kurczaka kosztuje 10,99 zł za kilogram. Można kupić maksymalnie 3 kilogramy. Tego samego dnia obowiązuje także promocja "5+5 gratis" na karmę dla psa Pedigree 400g w puszce oraz "10+10 gratis" na piwa w butelkach zwrotnych 500 ml: Kasztelan Niepasteryzowany, Żubr i Żywiec (można mieszać dowolnie). Limit dzienny to 20 butelek.

Biedronka ma obecnie wiele świetnych promocji

Co jeszcze można znaleźć w Biedronce? Masło extra 200g marki własnej kosztuje 2,99 zł. Taka cena jest dostępna tylko przy użyciu aplikacji Moja Biedronka i zakupie 10 sztuk. Można kupić maksymalnie 10 opakowań. Ta oferta obowiązuje tylko w poniedziałek 13.11.

W ciągu całego tygodnia obowiązuje promocja na wszystkie opakowania jaj ściółkowych Moja Kurka - "drugie, tańsze opakowanie 50% taniej". Limit dzienny to 4 opakowania.

Do soboty można również nabyć wszystkie kawy MK Cafe w niższych cenach, dzięki ofercie "60% taniej na drugi, tańszy produkt". Ponadto, wszystkie słodycze Kinder są dostępne w promocji "drugi, tańszy produkt 50% taniej".