Suplementy diety

Tanie sposoby na odświeżenie garderoby

Wiele kobiet zmaga się z tym samym problemem. Choć ich szafy zdają się pękać w szwach, one same zaglądając do nich odnoszą wrażenie, że nie znajduje się w nich nic, co można byłoby ubrać. Jak zatem dokonać zmian w garderobie nie chcąc wydać na to majątku?

Po pierwsze – porządki

Bez względu na to, czy lubimy porządki, czy też nie, dobrym pomysłem okaże się przejrzenie zawartości szafy. Zaleca się, aby dzielić ubrania na dwie grupy. Pierwsza będzie obejmować rzeczy noszone, druga zaś takie, co do których mamy pewność, że ich już więcej nie założymy. Z pewnością nie jest to łatwy moment, decyzje powinny być jednak jak najbardziej stanowcze.

Po drugie – oceń, co jest ci potrzebne

Już po uporządkowaniu szafy możliwie staje się uzyskanie odpowiedzi na pytanie o to, czego nam w niej tak naprawdę brakuje. Warto odnotować sobie, jakich ubrań w niej nie ma. Kuszone promocjami mamy tendencję do kupowania tego, co w rzeczywistości nie jest nam potrzebne. Teraz możemy jednak udać się na zdecydowanie bardziej świadome zakupy.

Stawiaj na ubrania uniwersalne

Już podczas zakupów warto sięgać przede wszystkim po te rzeczy, które obowiązkowo powinny się znaleźć w każdej szafie. Tak jest choćby w przypadku małej czarnej, dopasowanych jeansów oraz marynarki.